Youtube Keşfet Özelliği Geliyor!

Ana Sayfa » Play Haber » Youtube Keşfet Özelliği Geliyor!
Youtube Keşfet Özelliği Geliyor!

Her geçen gün yenilenen internet dünyasında Youtube uygulamasına yeni bir özellik daha geliyor. Bu yenilik ile birlikte ilginizi çeken ve kendi ilgi alanınızla ilgili videoları toplayacak olan algoritma sayesinde yeni videolar ve kanallar keşfederek Youtube’da daha iyi bir vakit geçirebileceksiniz!

Youtube Keşfet

Gelecek olan keşfet özelliği İnstagram’ın keşfet özelliği ile oldukça benzer özelliklere sahip diyebiliriz. Şuanda İOS kullanıcılarının %1’lik kesiminde test edilen özellik, çok yakında tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Youtube Keşfet Özelliği geliyor

Konu ile ilgili açıklama Youtube Ürün Yönetimi Direktörü olan Tom Leung’dan geldi. Leung yaptığı açıklamada, “Keşfet butonu, kullanıcıların daha önce karşılaşmadıkları farklı içeriklere, videolara ve kanallara ulaşabilmesini sağlayacak ve zamanla kullanıcının isteğine göre şekillenecek.” dedi.

Youtube Keşfet Özelliği

Yeni gelecek olan bu özellik, Yeni videolar keşfederken zamandan tasarruf yapmamıza yarayacak gibi gözüküyor. Tüm kullanıcılara bu özelliğin gelmesinin ne kadar zaman süreceği ise tam olarak bilinmiyor.

Youtube Keşfet Özelliği Geliyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Haberin doruk noktasına, Play Haber'e hoşgeldiniz!

© Play Haber - Tüm Hakları Saklıdır