Yazın Sıcağında İyi Gidecek 5 Mobil Oyun!

Ana Sayfa » Listeler » Yazın Sıcağında İyi Gidecek 5 Mobil Oyun!
Yazın Sıcağında İyi Gidecek 5 Mobil Oyun!

Yazın canınız sıkılıyorsa ve mobil oyun arayışı içindeyseniz hazırladığımız bu liste tam sana göre!

 

1- Amiral Battı

Strateji oyunu arıyorsan Amiral Battı’yı indirmelisin! Donanman ile düşman donanmasını batırman lazım. Ayrıca Çevrim içi, WiFi ve Bluetooth seçenekleri ile arkadaşlarına meydan okuyabilirsin. Ayrıca çevrimiçi oyunda online oyuncu fazla olduğu için oyuncu beklemenize de gerek kalmıyor. Oyunu oynarken kendinizi geliştirerek rütbe de atlayabilirsiniz.

Amiral Battı
Amiral Battı
Price: Free

 

 

2-  1010!

Bulmaca oyunu ile devam edelim. 1010! Oyunun oynanışı çok basit. Size verilen parçaları kare alanın içine ekliyoruz ve tamamen dolan yatay ve dikey sütunlar kayboluyor ve puanınız artıyor. Bir süre sonra verilen parçaları kare içine sığdıramamaya başladığımızda ise oyun bitiyor. 1010!, diğer oyunların aksine zaman sınırı veya renkleri eşleştirme ile değil ekranı istediğiniz şekilde doldurarak eğlenmenize olanak sağlıyor. Bu sürükleyici oyuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

1010!
1010!
Price: Free
1010!
1010!
Developer: Gram Games
Price: Free+

 

 

3- Kafa Topu 2

Listede Kafa Topu 2’ye de yer vermesek olmazdı. Kafa Topu 2 ile online olarak karşıdaki rakibiniz ile teke tek maç yapıyorsunuz. Karşıdaki oyuncuyu yenmek için ise çeşitli güçler ve takviyeler alabiliyorsunuz. Ayrıca Facebook arkadaşlarınıza ulaşabilmenin yanı sıra takım oluşturup takım arkadaşların ile verilen görevleri tamamlayarak büyük ödüller kazanabilirsin. Oyunu aşağıdaki butondan direk ulaşabilirsiniz.

Kafa Topu 2
Kafa Topu 2
Developer: Masomo Gaming
Price: Free
Head Ball 2
Head Ball 2
Developer: MASOMO LIMITED
Price: Free+

 

 

4 – PUBG Mobile

Son zamanlarda çok popüler olan PUBG oyununun mobil sürümü olan PUPG Mobile’de bir o kadar rağbet görmeyi başardı. Oyunu tekli, 2 kişi veya 4 kişilik takımlar ile oynuyabilirsiniz. Oyunun amacı düştüğünüz yerde silahlanıp haritadaki tüm oyuncular birbirine saldırırken en sona kalmayı başarmak. Sanıldığından daha fazla taktik gerektiren bu oyunda sadece 1 kişi bile öldürüp birinci olmanız mümkün. PUBG Mobil’e aşağıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

PUBG MOBILE
PUBG MOBILE
Developer: Tencent Games
Price: Free
PUBG MOBILE
PUBG MOBILE

 

 

5- Clash Royale

Supercell’in geliştirdiği online olarak teke tek veya ikiye iki savaşlar yapabileceğiniz Clash Royale’deaynı zamanda bir klana katılarak klan arkadaşlarına destek olabililir, yardım isteyebilirsiniz. Kupa atladıkça yeni arenalar keşfedebileceğin bu oyuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Clash Royale
Clash Royale
Developer: Supercell
Price: Free
Clash Royale
Clash Royale
Developer: Supercell
Price: Free+

 

 

 

Ekstra: Robot Gun

Oyunda robot seçip ardından düşmanlarla savaşmaya başlayorsunuz. Bu oyunda en eğlenceli robot savaşları hissiyatını alabilirsiniz. Düşman robotlar size karşı çıkıyor ve siz onlarla savaşıp krallığınızı koruyorsunuz. Oyundaki amaç en yüksek skora ulaşmak. Oyuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Robot Gun
Robot Gun
Developer: Norven Apps
Price: Free

Yazın Sıcağında İyi Gidecek 5 Mobil Oyun! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Haberin doruk noktasına, Play Haber'e hoşgeldiniz!

© Play Haber - Tüm Hakları Saklıdır