PUBG Mobile Güncellemesi ( Yeni Oyun Modu: WAR )

Ana Sayfa » Oyun Haberleri » PUBG Mobile Güncellemesi ( Yeni Oyun Modu: WAR )
PUBG Mobile Güncellemesi ( Yeni Oyun Modu: WAR )

Son zamanlarda oldukça popüler olan ve sektöre nam salan PUBG Mobile için gelen yeni güncelleme ile oyuna oyun modu ve silah parçaları gibi yepyeni şeyler geldi. Tüm detaylar haberimizde.

 

PUBG Mobile Güncellemeler Hızla Gelmeye Devam Ediyor

Oyun, bilgisayar sürümünde yaptıkları yenilikleri hızlı bir şekilde mobil sürümlerine de entegre edip kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. İşte son güncelleme ile gelen yenilikler.

 

Yeni Oyun Modu: WAR

Yapılan güncelleme ile birlikte gelen yeni özelliklerin en dikkat çekeni şüphesiz yeni oyun modu oldu. Bilgisayar versiyonundan getirilen bu oyun moduna ölüm maçı diyebiliriz. Takımlı oynan bu modda maç bitene kadar öldükten sonra tekrar diriliyorsunuz. Haritada ufak bir alana düşülen bu modda en yüksek skoru elde etmeye çalışıyorsunuz. Rakip oyuncuları öldürerek 3 puan, takım arkadaşını dirilterek de 1 puan kazanmaktasınız. Royale Pass görevlerinin tamamlanamadığı bu modda sadece haftada 4 gün oynayabilirsiniz. ( Salı, Perşembe, Cumartesi, Pazar)

 

Klanlar, Yeni başırımlar, Eklentiler

Güncelleme ile birlikte modun yanı sıra farklı özellikler ve eklentiler ile birlikte klanlar özelliği de getirildi. Klan özelliği ile birlikte diğer kişilerle ismini taşıyacağınız klan için ödüller kazanabileceksiniz. Yani bu da demek oluyor ki bir klana katıldıktan veya klan oluşturduktan sonra klanı büyüterek klan marketinden yaralanabiliyorsunuz.

Yeni gelen başarımlara ise de uzun vadeli görevler diyebiliriz. Ayrıca ödül miktarları daha yüksek.

Bunlarla birlikte yarı otomatik SLR Sniperı da var. Hasarı yüksek ancak geri tepmesi de bir o kadar yüksek.

Yeni gelen özelliklerde gripler de mevcut. Masaüstü sürümde bulunan half grip, light grip ve thumb grip gibi farklı özelliklerdeki yeni gripler ile silahlarınızı daha da güçlendirebilirsiniz.

Dürbünler de bu listede var. Oyuna 3x ve 6x değerlerinde 2 dürbün daha eklendi. 3x özellikle SMG’ler ve orta/yakın mesafeli kullanmak istediğiniz tüfekler için 2x ve 4x daha iyi olmuş. Ayriyeten 8x dürbün sniper silahlar haricinde hiçbir silaha takılmıyor. 6x de burada devreye giriyor.

Oyununuzu 25 Temmuz – 31 Temmuz tarihleri arasında güncelleyerek Giysi Kutusu III (7 gün) x1 ve 1.888 BP kazanabilirsiniz.

İyi Oyunlar!

 

 

PUBG Mobile Güncellemesi ( Yeni Oyun Modu: WAR ) - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Haberin doruk noktasına, Play Haber'e hoşgeldiniz!

© Play Haber - Tüm Hakları Saklıdır