İngilizce Öğrenebileceğiniz 5 Mobil Uygulama

Ana Sayfa » Listeler » İngilizce Öğrenebileceğiniz 5 Mobil Uygulama
İngilizce Öğrenebileceğiniz 5 Mobil Uygulama

İş hayatında gelişmek isteyenler, sınavlara çalışanlar ve yurtdışı hayalleri olan hemen hemen herkes uluslararası dil olan İngilizceyi öğrenmek ister. Biz de yabancı dil öğrenmenize yardımcı olmak için size muhteşem bir liste hazırladık! Sizi listeyle baş başa bırakıyorum.

1- Busuu

Günlük 10 dakikanızı ayırarak ingilizce öğrenmenizi vaat eden Busuu ile yeni kelimeler öğrenip aynı zamanda grammerini geliştirebilirsiniz. Hafta hafta ayrılan hedefler ile de sizin daha düzenli bir şekilde ingilizce öğrenmenizi sağlar.

busuu ile ingilizce öğren

Ayrıca uygulamanın ücretsiz sürümünün yanında ücretli sürümü de bulunmakta. İki sürüm arasındaki farkları aşağıdaki görselden inceleyebilirsiniz.

Busuu ile ingilizce öğren

busuu - Learn Languages
busuu - Learn Languages
Developer:
Price: Free+

2- Mondly

Mondly adlı uygulamamız da çok kısa sürede ingilizce cümleler kurmayı vaat ediyor. Aslında diğerlerinden farklı çok değişik bir uygulama. Ders vakti geldiğinde sizi bildirim ile uyarıyor. Buna rağmen dersi kaçırırsanız aynı dersi bir daha göremiyorsunuz. Ayrıca VR desteği olan bu uygulama tamamen ücretsiz olması ile de diğer uygulamaların bir tık ilerisinde.

Mondly: Ücretsiz Dil Öğrenin
Mondly: Ücretsiz Dil Öğrenin
Mondly: Learn 33 Languages
Mondly: Learn 33 Languages
Developer:
Price: Free+

3- Speaky

Speaky uygulamasının çalışma şekli ise tamamen farklı. Ana dilini seçerek kaydolduğun uygulamada istediğin filitreleri kullanarak konuşabileceğin yabancı birisi buluyorsun ve onunla sohbet etmeye başlıyorsun. Ve en güzeli ise yaptığın yanlışları karşı tarafın düzeltmesi. Böylelikle hem yabancı arkadaşlar edineceksiniz, hem de yabancı dilinizi geliştireceksiniz. Çoğu yabancı dili destekleyen bu uygulamaya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

speaky ile yabancı dil öğren

Speaky - Dil Değişimi
Speaky - Dil Değişimi
Developer: Speaky Team
Price: Free
Speaky - Practise languages
Speaky - Practise languages
Developer:
Price: Free

4- Duolingo

Yabancı dil öğrenmeyi eğlenceli hale getiren bu uygulama yabancı dil öğrenme uygulamaları arasında en çok indirileni. Seviye sistemi bulunduran bu uygulamada kulüplere katılabilir, kelime kartlarından faydalanabilirsiniz. Google Play’de en iyilerin en iyisi seçilen bu uygulamanın kötü yanı kullanırken reklamlardan rahatsız olabilirsiniz.

duolingo ile ingilizce öğrenme

Duolingo'yla Bedava İngilizce
Duolingo'yla Bedava İngilizce
Developer: Duolingo
Price: Free
Duolingo
Duolingo
Developer: Duolingo
Price: Free+

5- Drops

Drops uygulamasını ise kelime öğrenmek üzerine yapılmış mobil oyun desek yeridir 🙂 İllüstrasyon ile kelime öğrenmenizi kolaylaştıran Drops’un ayarlar kısmında ise bir çok ayrıntı mevcut. Ücretsiz sürümünde günlük 5 dakika öğrenme süresi 99 konu ve 2000’e yakın kelime bulunmakta. Uygulamayı beğendiyseniz ve bu sınırlar bana yetmiyor diyorsanız premium sürümünü satın alabilirsiniz.

Drops: Learn 31 new languages
Drops: Learn 31 new languages
Developer:
Price: Free+

Uygulamaları denediyseniz deneyimlerinizi yorum olarak diğer takipçilerimizle paylaşabilirsiniz. Listede olmayıp da çok beğendiğiniz ve yararı olduğunu düşündüğünüz mobil uygulamaları da yorum olarak paylaşabilirsiniz.

İngilizce Öğrenebileceğiniz 5 Mobil Uygulama - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

harun13 Ağustos 2018

güzel

Anonim13 Ağustos 2018

Teşekkürler usta. İngilizce öğrenmek isteyenler için çok yararlı

Mavi gun13 Ağustos 2018

ingilizce öğrenmek isteyenler için efsane uygulamalar. Teşekkürler 🙂

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Haberin doruk noktasına, Play Haber'e hoşgeldiniz!

© Play Haber - Tüm Hakları Saklıdır