Cumartesi, Kasım 26

Cyberpunk 2077 için yeni expansion pakedi Phantom Liberty duyuruldu, tanıtım etkinliğinde Keanu Reeves de yer aldı.

Fütüristik açık dünyada sürükleyici bir hikaye sözüyle ve göz alıcı grafikleriyle oyuncuların beklentilerini arşa çıkaran, ancak 2020 yılının sonunda piyasaya sürüldüğünde bug’lar, optimizasyon problemleri ve oyundaki açık dünya elementlerinin yetersizliği sebebiyle eleştirilerin odağında kalan Cyberpunk 2077, güncellemeleriyle beraber daha akıcı bir oyun deneyimine kavuşmuştu.

Aradan geçen 2 senenin ardından, Cyberpunk 2077, yeni expansion paketi Phantom Liberty ile bir kez daha oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Teaser videosu yayınlanan Phantom Liberty 2023 yılında oynanabilecek, ancak hangi ay olduğu ile ilgili henüz net bir bilgi paylaşılmadı.

Teaser videosuna ek olarak, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty’nin tanıtımı için yapılan dijital etkinlikte, ilk oyunun karakterlerinden Johnny Silverhand’i canlandıran ünlü aktör Keanu Reeves de yer aldı. İlk oyunla ilgili tartışmaların ışığında, seride herhangi bir şekilde tekrar yer alıp almayacağı merak konusu olan Reeves, etkinlikle beraber söylentilere nokta koymuş oldu.

İşte Cyberpunk 2077: Phantom Liberty’nin teaser videosu ve tanıtım için gerçekleştirilen “Night City Wire: Edgerunners Special” dijital etkinliği…

Paylaş
Exit mobile version